Edit + (2.2.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Size
ku: قەبارە

en: Link
ku: بەستەر

en: Center
ku: ناوەڕاست

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Node
ku: گرێ

en: Field name
ku: ناوی خانە

en: Configure block
ku: بلۆکەکان ڕێک بخە

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست

en: Add field
ku: بۆشایی زیادبکە
