Edit + (2.2.0-alpha1) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Size
te: కొలత

en: Link
te: లింకు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Update
te: తాజాకరించు

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Field name
te: ఫీల్డ్ పేరు

en: Change
te: మార్చు

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి
