Edit + (2.2.0) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Size
km: ទំហំ

en: Link
km: តំណ

en: Center
km: កណ្តាល

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Teaser
km: ចំណោទ​បញ្ហា

en: Node
km: ថ្នាំង

en: Field name
km: ឈ្មោះ​វាល

en: Heading
km: ក្បាល

en: Configure block
km: ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​ប្លុក

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: Add field
km: បន្ថែម​វាល
