Edit + (2.2.0) - en to ms translation catalogue (13 entries)

en: Size
ms: Saiz

en: Link
ms: Pautan

en: Center
ms: Tengah

en: Default
ms: Lalai

en: Update
ms: Kemas kini

en: Teaser
ms: Pemikat

en: Node
ms: Nod

en: Field name
ms: Nama medan

en: Heading
ms: Tajuk kepala

en: Configure block
ms: Mengkonfigurasi blok

en: Left
ms: Kiri

en: Right
ms: Kanan

en: Add field
ms: Tambah medan
