Edit + (2.2.0) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Size
nl: Grootte

en: Center
nl: Gecentreerd

en: Default
nl: Standaard

en: Update
nl: Bijwerken

en: Field name
nl: Veldnaam

en: Heading
nl: Koptekst

en: Change
nl: Wijzigen

en: Configure block
nl: Blok instellen

en: Alignment
nl: Uitlijning

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Add field
nl: Veld toevoegen

en: Read
nl: Gelezen

en: Discard changes
nl: Wijzigingen verwerpen

en: Discard changes?
nl: Wijzigingen ongedaan maken?

en: @entity being viewed
nl: @entity wordt weergeven
