Edit + (2.2.0) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Link
th: ลิงค์

en: Update
th: ปรับปรุง

en: Field name
th: ชื่อช่องรับข้อมูล

en: Heading
th: หมวดหมู่

en: Configure block
th: ตั้งค่าบล็อค

en: Add field
th: เพิ่มช่องรับข้อมูล

en: Read
th: อ่าน

en: Discard changes
th: ยกเลิกการเปลี่ยนแปลง

en: Discard changes?
th: ยกเลิกการเปลี่ยนแปลง ?
