Edit + (2.2.1) - en to be translation catalogue (15 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: Content
be: Змесціва

en: Size
be: Памер

en: Link
be: Спасылка

en: Image
be: Малюнак

en: Center
be: Цэнтр

en: Default
be: Прадвызначана

en: Update
be: Абнавіць

en: URL
be: Спасылка

en: Field name
be: Назва поля

en: Change
be: Змяніць

en: Configure block
be: Ладзіць блок

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: Add field
be: Дадаць поле
