Edit + (2.2.1) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Body
bs: Tijelo

en: Content
bs: Sadržaj

en: Size
bs: Veličina

en: Image
bs: Slika

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Field name
bs: Ime polja

en: Configure block
bs: Podesi blok
