Edit + (2.2.1) - en to da translation catalogue (18 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: Content
da: Indhold

en: Size
da: Størrelse

en: Image
da: Billede

en: Center
da: Centreret

en: Default
da: Standard

en: Update
da: Opdatér

en: Field name
da: Feltnavn

en: Change
da: Skift

en: Configure block
da: Indstil blok

en: Alignment
da: Justering

en: Left
da: Venstre

en: Right
da: Højre

en: Add field
da: Tilføj felt

en: Related Content
da: Relateret indhold

en: Discard changes
da: Fortryd ændringer

en: Discard changes?
da: Fortryd ændringer?

en: @entity being viewed
da: @entity som vises
