Edit + (2.2.1) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Size
el: Μέγεθος

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Image
el: Εικόνα

en: Center
el: Κέντρο

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Field name
el: Όνομα πεδίου

en: Change
el: Αλλαγή

en: Configure block
el: Ρύθμιση μπλοκ

en: Alignment
el: Στοίχιση

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: Add field
el: Προσθήκη πεδίου
