Edit + (2.2.1) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Body
ml: ഘടന

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Center
ml: കേന്ദ്രം

en: URL
ml: യു.ആർ.എൽ

en: Field name
ml: ഫീല്ഡിന്റെ പേര്
