Edit + (2.2.1) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Body
mr: मुख्य

en: Content
mr: साहित्य

en: Size
mr: आकार

en: Link
mr: दुवा

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Center
mr: मध्य

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Update
mr: अपडेट

en: Field name
mr: फील्डचे नाव
