Edit + (2.2.2) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Body
af: Teks

en: Content
af: Inhoud

en: Size
af: Grootte

en: Link
af: Skakel

en: Image
af: Beeld

en: Center
af: Senter

en: Default
af: Verstek

en: Update
af: Dateer op

en: Configure block
af: Verstel blok

en: Add field
af: Voeg veld by
