Edit + (2.2.2) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Body
bn: কাঠামো

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Size
bn: সাইজ

en: Link
bn: লিঙ্ক

en: Image
bn: ছবি

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Update
bn: আপডেট

en: URL
bn: ইউআরএল

en: Configure block
bn: ব্লক কনফিগার করুন
