Edit + (2.2.2) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Body
cy: Corff

en: Content
cy: Cynnwys

en: Size
cy: Maint

en: Link
cy: Dolen

en: Image
cy: Delwedd

en: Default
cy: Diofyn

en: Update
cy: Diweddaru

en: Configure block
cy: Ffurfweddu'r bloc

en: Alignment
cy: Aliniad

en: Add field
cy: Ychwanegu maes
