Edit + (2.2.2) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Content
et: Sisu

en: Size
et: Suurus

en: Image
et: Pilt

en: Center
et: Keskel

en: Default
et: Vaikimisi

en: Update
et: Uuenda

en: Field name
et: Välja nimetus

en: Change
et: Muutmine

en: Configure block
et: Seadista plokki

en: Alignment
et: Joondus

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Add field
et: Lisa väli

en: Discard changes
et: Tühista muudatused

en: Discard changes?
et: Tühistan muudatused?
