Edit + (2.2.2) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: Content
fi: Sisältö

en: Size
fi: Koko

en: Link
fi: Linkki

en: Image
fi: Kuva

en: Center
fi: Keskellä

en: Default
fi: Oletus

en: Update
fi: Päivitys

en: Field name
fi: Kentän nimi

en: Change
fi: Muuta

en: Configure block
fi: Lohkon asetukset

en: Alignment
fi: Tasaus

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Add field
fi: Lisää kenttä

en: Discard changes
fi: Hylkää muutokset

en: Discard changes?
fi: Hylkää muutokset?
