Edit + (2.2.2) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Size
gu: માપ

en: Link
gu: કડી

en: Center
gu: કેન્દ્ર

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Field name
gu: ક્ષેત્રનું નામ

en: Change
gu: ફેરફાર

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે

en: Add field
gu: ક્ષેત્ર ઉમેરો
