Edit + (2.2.2) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: Content
hr: Sadržaj

en: Size
hr: Veličina

en: Link
hr: Poveznica

en: Image
hr: Slika

en: Center
hr: Centar

en: Default
hr: Zadano

en: Update
hr: Osvježi

en: Field name
hr: Naziv polja

en: Change
hr: Promijeni

en: Configure block
hr: Uredi blok

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: Add field
hr: Dodaj polje
