Edit + (2.2.2) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Size
hy: Չափ

en: Link
hy: Հղում

en: Image
hy: Նկար

en: Center
hy: Կենտրոն

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Field name
hy: Դաշտի անունը

en: Configure block
hy: Կարգավորել բլոկը

en: Left
hy: Ձախ

en: @label
hy: @label (@column)
