Edit + (2.2.2) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Content
lt: Turinys

en: Size
lt: Dydis

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Center
lt: Centras

en: Default
lt: Numatytasis

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Field name
lt: Laukelio pavadinimas

en: Change
lt: Keisti

en: Configure block
lt: Konfiguruoti bloką

en: Alignment
lt: Lygiavimas

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Add field
lt: Pridėti laukelį
