Edit + (2.2.2) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: Content
lv: Saturs

en: Size
lv: Izmērs

en: Link
lv: Saite

en: Image
lv: Attēls

en: Center
lv: Centrēt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Field name
lv: Lauka vārds

en: Change
lv: Mainīt

en: Configure block
lv: Konfigurēt bloku

en: Alignment
lv: Novietojums

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Add field
lv: Pievienot lauku
