Edit + (2.2.2) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Size
ne: आकार

en: Link
ne: लिङ्क

en: Center
ne: केन्द्र

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Update
ne: अपडेट

en: URL
ne: यूआरएल

en: Field name
ne: क्षेत्र को नाम

en: Configure block
ne: ब्लकहरु कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ
