Edit + (2.2.2) - en to ru translation catalogue (22 entries)

en: Body
ru: Содержимое

en: Content
ru: Содержимое

en: Size
ru: Размер

en: Link
ru: Ссылка

en: Image
ru: Изображение

en: Center
ru: Центр

en: Default
ru: По умолчанию

en: Update
ru: Обновить

en: Field name
ru: Имя поля

en: Change
ru: Изменить

en: Configure block
ru: Настроить блок

en: Alignment
ru: Выравнивание

en: Left
ru: Слева

en: Right
ru: Справа

en: Add field
ru: Добавить поле

en: Read
ru: Читать

en: Related Content
ru: Связанные материалы

en: Discard changes
ru: Отменить изменения

en: Wrapper
ru: Обёртка

en: Discard changes?
ru: Отменить изменения?

en: Link(s)
ru: Ссылки

en: @entity being viewed
ru: @entity просматривается
