Edit + (2.2.2) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: Content
sl: Vsebine

en: Size
sl: Velikost

en: Link
sl: Povezava

en: Image
sl: Slika

en: Default
sl: Privzeto

en: Update
sl: Posodobitev

en: Field name
sl: Ime polja

en: Configure block
sl: Konfiguriraj blok

en: Add field
sl: dodaj polje
