Edit + (2.2.2) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Body
sr: Главни текст

en: Content
sr: Садржај

en: Size
sr: Величина

en: Default
sr: Подразумевано

en: Update
sr: Ажурирање

en: Field name
sr: Назив поља
