Edit + (2.2.3) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Body
am: አካል

en: Content
am: ይዞታ

en: Default
am: ነባሪ

en: Update
am: አዘምን

en: URL
am: ዩአርኤል

en: Field name
am: የመስኩ ስም

en: Configure block
am: የጥምረት ውቀርት
