Edit + (2.2.3) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: Content
ast: Conteníu

en: Size
ast: Tamañu

en: Link
ast: Enllaz

en: Image
ast: Imaxe

en: Center
ast: Centru

en: Default
ast: Predefiníu

en: Update
ast: Anovar

en: Field name
ast: Nome del campu

en: Configure block
ast: Configurar bloque

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha
