Edit + (2.2.3) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Size
dz: ཚད།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Update
dz: དུས་མཐུན།

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Configure block
dz: སྡེབ་ཚན་རིམ་སྒྲིག་

en: Add field
dz: ས་སྒོ་ཁ་སྐོང་བརྐྱབ་
