Edit + (2.2.3) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: Content
eo: Enhavo

en: Size
eo: Grandeco

en: Link
eo: Ligilo

en: Image
eo: Bildo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Field name
eo: Nomo de kampo

en: Configure block
eo: Agordu blokon

en: Add field
eo: Aldonu kampon
