Edit + (2.2.3) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Body
fil: Nilalaman

en: Content
fil: Nilalaman

en: Default
fil: Pamantayan

en: Update
fil: Gawing bago

en: Configure block
fil: Ayusin ang mga tipak
