Edit + (2.2.3) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Content
mn: Агуулга

en: Size
mn: Хэмжээ

en: Link
mn: Холбоос

en: Image
mn: Зураг

en: Default
mn: Анхны утга

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Field name
mn: Талбарын нэр

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун
