Edit + (2.2.3) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Center
my: ဗဟို

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Configure block
my: Block ကို ပြင်ဆင်ရန်

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ
