Edit + (2.2.3) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Body
nn: Brødtekst

en: Content
nn: Innhald

en: Link
nn: Lenke

en: Image
nn: Bilete

en: Default
nn: Standard

en: Update
nn: Oppdater

en: Field name
nn: Feltnamn

en: Configure block
nn: Blokkinnstillingar
