Edit + (2.2.3) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Body
os: Мидис

en: Content
os: Мидис

en: Size
os: Ас

en: Image
os: Сурæт

en: Center
os: Центр

en: Default
os: Æнæивд

en: Update
os: Сног кæн
