Edit + (2.2.3) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Size
pa: ਸਾਈਜ਼

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: Update
pa: ਅੱਪਡੇਟ

en: Add field
pa: ਖੇਤਰ ਸ਼ਾਮਲ
