Edit + (2.2.3) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Size
sq: Madhësia

en: Link
sq: Lidhje

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Update
sq: Rifresko

en: URL
sq: Adresa URL

en: Configure block
sq: Konfiguro bllokun

en: Add field
sq: Shto fushë
