Edit + (2.2.3) - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Size
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Center
ug: ئوتتۇرىغا توغرىلاش

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Update
ug: يڭىلاش

en: URL
ug: ئادرېس

en: Configure block
ug: تارماق رايوننى تەڭشەش

en: Alignment
ug: توغرىلاش ئۇسۇلى

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش
