Edit + (2.2.3) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Body
ur: متن

en: Content
ur: متن

en: Size
ur: حجم

en: Link
ur: ربط

en: Image
ur: تصویر

en: Center
ur: وسط

en: Default
ur: طے شدہ

en: Update
ur: تجدید

en: URL
ur: یو آر ایل

en: Field name
ur: فیلڈ کا نام

en: Configure block
ur: بلاک کو مرتب کریں
