Edit + (2.2.4) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Size
az: Ölçü

en: Center
az: Mərkəz

en: Default
az: Susmaya görə

en: Update
az: Yeniləmə

en: Teaser
az: Tizer

en: Node
az: Material

en: Field name
az: Sahə adı

en: Heading
az: Başlıq

en: Change
az: Dəyişmək

en: Configure block
az: Bloku konfiqurasiya edin

en: Alignment
az: Nizamlama

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Discard changes
az: Dəyişiklikləri ləğv etmək

en: @entity being viewed
az: @entity baxılır
