Edit + (2.2.4) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Size
ca: Mida

en: Link
ca: Enllaç

en: Center
ca: Centre

en: Default
ca: Per defecte

en: Update
ca: Actualitza

en: Teaser
ca: Resum

en: Field name
ca: Nom del camp

en: Heading
ca: Capçalera

en: Change
ca: Canvia

en: Configure block
ca: Configura el bloc

en: Alignment
ca: Alineació

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Add field
ca: Afegeix camp

en: Discard changes
ca: Descarta els canvis

en: Wrapper
ca: Contenidor
