Edit + (2.2.4) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Size
eu: Tamaina

en: Link
eu: Esteka

en: Center
eu: Erdian

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Update
eu: Eguneratu

en: Teaser
eu: Laburpena

en: Node
eu: Nodoa

en: Field name
eu: Eremu izena

en: Change
eu: Aldatu

en: Configure block
eu: Blokea konfiguratu

en: Alignment
eu: Lerrokadura

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: Add field
eu: Gehitu eremua
