Edit + (2.2.4) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: Size
he: גודל

en: Link
he: קישור

en: Center
he: מרכז

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Update
he: עדכון

en: URL
he: כתובת URL

en: Teaser
he: תקציר

en: Node
he: פריט תוכן

en: Field name
he: שם שדה

en: Heading
he: כותרת

en: Change
he: חשב

en: Configure block
he: הגדרות בלוק

en: Alignment
he: יישור

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Add field
he: הוספת שדה

en: Discard changes
he: ביטול שינויים

en: Discard changes?
he: למחוק את השינויים?
