Edit + (2.2.4) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Size
kn: ಗಾತ್ರ

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Center
kn: ಕೇಂದ್ರ (ತೆಗೆದುಹಾಕಲ್ಪಟ್ಟಿದೆ)

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Update
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್ ಮಾಡು

en: Heading
kn: ಹೆಡಿಂಗ್

en: Change
kn: ಬದಲಾಯಿಸು

en: Left
kn: ಎಡ

en: Right
kn: ಬಲ

en: Read
kn: ಓದು
