Edit + (2.2.4) - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: Size
pl: Rozmiar

en: Link
pl: Odnośnik

en: Center
pl: Środek

en: Default
pl: Domyślny

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Teaser
pl: Skrót

en: Node
pl: Węzeł

en: Field name
pl: Nazwa pola

en: Heading
pl: Nagłówek

en: Change
pl: Zmień

en: Configure block
pl: Konfiguracja bloku

en: Alignment
pl: Wyrównanie

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Add field
pl: Dodaj pole

en: Read
pl: Przeczytane

en: Discard changes
pl: Porzuć zmiany

en: Discard changes?
pl: Porzucić zmiany?

en: @entity being viewed
pl: Przeglądanie @entity
