Edit + (2.2.4) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: Size
fa: اندازه

en: Link
fa: واصلی

en: Center
fa: وسط

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: URL
fa: نشانی

en: Teaser
fa: خلاصه

en: Node
fa: محتوا

en: Field name
fa: نام میدان

en: Heading
fa: عنوان

en: Change
fa: تغییر

en: Configure block
fa: پیکربندی قالبک

en: Alignment
fa: تراز

en: Left
fa: چپ

en: Right
fa: راست

en: Add field
fa: افزودن میدان

en: Discard changes?
fa: صرف نظر از تغییرات؟
