Edit + (2.3.0) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Size
gl: Tamaño

en: Link
gl: Ligazón

en: Center
gl: Centrar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Update
gl: Actualizar

en: Teaser
gl: Resumo

en: Node
gl: Nodo

en: Heading
gl: Cabeceira

en: Change
gl: Cambiar

en: Alignment
gl: Aliñamento

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Add field
gl: Engadir campo
