Edit + (2.3.0) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Size
id: Ukuran

en: Link
id: Tautan

en: Center
id: Tengah

en: Default
id: Bawaan

en: Update
id: Perbarui

en: Teaser
id: Ringkasan

en: Heading
id: Judul

en: Change
id: ubah

en: Alignment
id: Perataan

en: Left
id: Kiri

en: Right
id: Kanan

en: Add field
id: Tambah bidang

en: Discard changes
id: Membuang perubahan
