Edit + (2.3.0) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Size
is: Stærð

en: Link
is: Hlekkur

en: Center
is: Miðja

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Update
is: Uppfæra

en: URL
is: vefslóð

en: Teaser
is: Úrdráttur

en: Node
is: Nóða

en: Alignment
is: Jöfnun

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri

en: Add field
is: Bæta við svæði
