Edit + (2.3.0) - en to ja translation catalogue (15 entries)

en: Size
ja: サイズ

en: Link
ja: リンク

en: Center
ja: 中央

en: Default
ja: デフォルト

en: Update
ja: 更新

en: Teaser
ja: ティーザー

en: Node
ja: ノード

en: Heading
ja: 見出し1

en: Change
ja: 変更

en: Alignment
ja: 位置揃え

en: Left
ja: 左

en: Right
ja: 右

en: Add field
ja: フィールドの追加

en: Discard changes
ja: 変更を破棄

en: Discard changes?
ja: 変更を破棄しますか？
